Wpis na blogu proponuję rozpocząć tematem jeszcze gorącym - około miesiąc temu w naszym sklepie stacjonarnym pojawiła się zupełna nowość na rynku Polskim. Farba olejna Etude marki Sennelier !!!! -

Sennelier Etude 34 ml

Z PRZYJEMNOŚCIĄ PREZENTUJEMY JĄ W POLSCE JAKO PIERWSI W WIRTUALNYM ŚWIECIE :)

Farby olejne francuskiej firmy Sennelier. Wytwarzane według standardów najwyższej jakości, a oferowane w przystępnej cenie – idealne dla uczniów i studentów malarstwa, ale także dla artystów!

Farby Sennelier ETUDE powstały w słynnej manufakturze Gustava Sennelier, słynącej od lat z wytwarzania najwyższej jakości materiałów dla artystów plastyków. Powstała w 1887 roku marka może poszczycić się, że farbami Sennelier malowali wielcy artyści, między innymi Camille Pissarro, Paul Cézanne, Pablo Picasso, a także Van Gogh.

Ponad 125-to letnie doświadczenie w wytwarzaniu farb, to gwarancja produktu najwyższej klasy!

Farby Sennelier ETUDE to farby olejne o maślanej, gęstej konsystencji, dzięki czemu dobrze się je nakłada zarówno za pomocą pędzla jak i szpachelek malarskich, nadaje się do techniki imasto. Farby te poosiadają wysoki stopień odporności na działanie światła, nie żółkną z upływem czasu. Pigmenty są odpowiednio wyselekcjonowane tak, aby pigmenty miały intensywny, wyrazisty kolor. Kolory można łączyć ze sobą, a także z innymi farbami olejnymi oraz można je stosować w połączeniu z pastelami olejnymi.

Gama 36 intensywnych barw dostępna w metalowych tubkach o pojemności 34 ml.

Sprawdź również wszystkie dostępne farby olejne

Zapraszamy na stronę naszego sklepu https://www.swiatartysty.pl