Witajcie

Postanowiliśmy nieco uatrakcyjnić i rozwinąć naszego bloga, dlatego już dziś zapowiadamy garść zmian i nowe atrakcje. Zaglądajcie do nas koniecznie, by nie przegapić nowości.

Dziś nadszedł czas na przedstawienie naszego Teamu, który będzie prowadził blog Świata Artysty. Chcemy się Wam pokazać, powiedzieć coś o sobie, by móc się z Wami zaprzyjaźnić, byście czuli się u nas jak u dobrych znajomych :)

Oto my!

KASIA S.

Najtrudniej jest przedstawić samą siebie na tyle, by odwiedzający chciał pozostać tu na dłużej :).

Rozpocznę tak: Zamiłowanie do rzeczy pięknych stało się jednym z powodów do powstania firmy.  Pióra wieczne bo od nich to wszystko się zaczęło zawsze gościły w moim sercu na tyle silno, by stały się inspiracją do stworzenia czegoś więcej. Ich piękno samo w sobie rozpoczęło tą 6-letnią przygodę ze sztuką. Skoro otaczać się pięknymi rzeczami, sprzedawać je i zarażać swoją pasją innych, to dlaczego nie stworzyć miejsca skąd wychodzą półprodukty do tworzenia prawdziwej sztuki.

I tak powstał Świat Artysty…

Dziękujemy wam, że przez te kilka lat obdarzacie nas swoim zaufaniem i zapraszamy do naszej nowej odsłony jaką jest ten blog .

 

ZOJA 

evviva l'arte - ta dewiza przyświeca mi przez całe życie, bo we wszystkim można znaleźć piękno!

Z wykształcenia jestem plastykiem, ale przede wszystkim z pasji :) Nie jest mi obca żadna technika malarska ani dekoratorska. Scrapbooking, decoupage, wszelkie prace ręczne, szydełko, szycie, produkcja biżuterii, malowanie po na szkle stale towarzyszy mi zarówno w życiu prywatnym i zawodowym. Robię akurat to na co mam ochotę w danym momencie :) Moja wiedza na temat różnych produktów plastycznych bierze się więc nie tylko z wyuczonej teorii ale przede wszystkim praktyki. Praca jaką wykonuję w placówce oświatowej pozwala mi na testowanie szerokiej gamy produktów.

Chętnie podzielę się z wami moja nabytą wiedzą,doświadczeniem I moimi pracami :) ZAPRASZAM !!!

KASIA W.

„Wszystko może być wykonane dobrze albo źle. Podobnie jest z moim malarstwem!” - Salvador Dali

Z moim malarstwem jest zdecydowanie źle, ale wcale nie przeszkadza mi to w nieustannych próbach. Chętnie eksperymentuję z różnego rodzaju technikami, głównie dekoracyjnymi – decoupage, scrapbooking...czasem zdarzy mi się coś namalować. Ze względu na mój słomiany zapał na eksperymencie z reguły się kończy, ale pozwala w przyjemny sposób połączyć zainteresowania z pracą w Świecie Artysty.

 

MADZIK


Cześć, jestem Madzik :)

Jestem mamą dziewczynki i chłopca, a przygodę z scrapbookingiem rozpoczęłam w 2009 roku.
Od tamtej pory prawie każdą wolną chwilę oddaję swojej pasji.
Uwielbiam scrapbooking i cardmaking.
Prowadzę swój blog www.madzik-scrapuje.blogspot.com, na którym dzielę się z Wami swoją pasją. Teraz będę mieć również  możliwość inspirowania Was tutaj. Postaram się też ogarnąć blog od strony organizacji i wprowadzić kilka nowych pomysłów w funkcjonowaniu bloga.

Mam nadzieję, że będziemy się tutaj regularnie spotykać, dzielić swoimi pasjami i inspirować się nawzajem do tworzenia pięknych rzeczy. Bądźmy kreatywni zatem :))

 

Tyle o nas, a teraz czekamy na Wasze wpisy. Podzielcie się z nami swoją pasją, zaproście na swój blog, pokażcie swoje dzieła. Z wielką przyjemnością Was odwiedzimy.

Czekamy na Was!

Już za kilka chwil spodziewajcie się niespodzianki :)

Koniecznie dodajcie nasz blog do obserwowanych i polubcie nas na FB, wtedy nie przegapicie żadnych publikacji :)

 

Miłego dnia!

Zespół Świata Artysty