Witajcie Kochani goście Świata Artysty.

Mam nadzieję, że powoli się u nas zadomawiacie, że zapisaliście się już na nasze pierwsze CANDY i zgłosiliście prace do naszego pierwszego mini-konkursu.

Ja dziś zapraszam Was już po łyk świąt, zimy, śniegu. Przygotowałam bowiem na dziś GRUDNIOWNIK - czyli wyjątkowy pamiętnik, w którym będę utrwalać każdy dzień grudnia.

 

Do jego stworzenia wykorzystałam gotowy album z naszego sklepu:

 

Album ma rozmiary 21x15 cm. Okładka wykonana jest z lekkiej tektury w kolorze naturalnym. Tektura bardzo dobrze przyjmuje tusze, farby i kleje, co daje mnóstwo możliwości ozdabiania. Album zawiera 25 stron w kolorze białym.

Na półeczkach sklepu znajdziecie kilka wzorów i rozmiarów tych albumów. Wybierzcie odpowiedni dla siebie :D Ja wybrałam ten z prostokątnym okienkiem :)

Zobaczcie kilka zdjęć mojego Grudniownika i przyjrzyjcie się z bliska - jak go ozdobiłam:

 

 

 

Do ozdobienia okładki wykorzystałam polskie papiery do scrapbookingu, które wkrótce zagoszczą w sklepie Świata Artysty, papierowe taśmy, stempel PISMO, świąteczne tekturki CRAFTfun, farby akrylowe: białą i perłową, brązowy tusz do przybrudzeń :)

Możliwości ozdobienia pamiętnika - jest nieskończenie wiele. Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Polecam bardzo stworzenie sobie takiego Grudniownika. Stanowi on niesamowitą pamiątkę po latach. W zapełnianiu każdej strony - z pewnością pomogą dzieci. Codziennie można wkleić 1-2 zdjęcia i opisać co fajnego tego dnia się wydarzyło.

W miarę możliwości postaram się - pokazywać Wam - strony mojego Grudniownika.

A Wy przygotowujcie swoją wersję tego pamiętnika, wkrótce może Wam się przydać takie dzieło ;)

TUTAJ - możecie zainspirować się bardziej :)


Serdecznie Was pozdrawiam i życzę twórczego sobotniego wieczoru i miłej niedzieli :D