Majówka minęła, wszyscy wypoczęli, więc czas wrócić do rzeczywistości i do pracy.

Rozpoczynamy od nowości w sklepie Świata Artysty. Na nasze półeczki trafiły polskie stemple do scrapbookingu i innych prac kreatywnych.

Producentem stempli jest firma Project Prezent, której jestem właścicielem. Tym bardziej jest mi bardzo miło. Zależy mi, by stemple przypadły do gustu klientom.

 

Stemple wykonane są z bardzo dobrej jakości gumy, grubej i trwałej, która nie będzie się Wam kruszyć.
Każdy stempelek podklejony jest dodatkowo specjalną pianką, dzięki czemu jakość odbitki jest jeszcze dokładniejsza.

Stemple dostępne są w formie:
- gumka+pianka+drewniany bloczek, który  nadaje całości charakteru. Stempel jest gotowy do użycia i nie wymaga żadnych bloczków akrylowych. Drewniana kostka ma profilowany uchwyt, dzięki czemu stempelek bardzo wygodnie się używa. Drewienko jest lakierowane, więc zabezpieczone przed zniszczeniem i zabrudzeniem i dodatkowo grawerowane na wierzchu.


Po użyciu - przecieram stempelek chusteczką nawilżaną - taką typową dla niemowlaków. Idealne rozwiązanie, bo mogę ją mieć zawsze pod ręką i nie trzeba biegać do umywalki.

 

Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i będziecie domagać się nowych wzorów :))

 

Na koniec - kilka słów na inny temat.

Otóż chwilowo zawieszam współpracę ze Światem Artysty. Powody są poważne, nie jakieś błahostki, ale są to miłe powody :D
W ciągu najbliższych kilku miesięcy czeka mnie sporo remontów, prac budowlanych i malowania :D przez co zabraknie mi czasu na prowadzenie innego bloga niż mój własny. Mam jednak nadzieję, że będzie to dobry dla mnie czas :)
Trzymajcie kciuki, żebym ze wszystkim się wyrabiała i miała sporo sił, bo właśnie spełnia się moje kolejne marzenie.

Ze Światem Artysty nie żegnam się, ale nie wiem kiedy dam radę wrócić.
W każdym bądź razie - w sprawach związanych z tym sklepem i ich blogiem - od teraz kontaktujcie się z pozostałymi dziewczynami z DT :)

Ciepluchno pozdrawiam i do poklikania :D
Madzik