Malowanie, rysowanie czy inne techniki dekoratorskie sprawiają wiele frajdy, ale wiele z nich wiąże się z plamami na otaczających przedmiotach oraz ubraniu. O ile farby akwarelowe czy gwasze spierzemy z ubrań bez większego problemu, to zaschnięta farba akrylowa czy farba olejna będzie nam towarzyszyć już na zawsze. Podobnie wygląda sytuacja z wieloma klejami czy mediami.

Pomalowane farbami od stóp do głów dziecko to widok, który nikogo nie zaskakuje. A czy starszy artysta nie chciałby jakoś uchronić swoich ubrań od zniszczenia w trakcie przypływu weny twórczej??

Z tej okazji mamy dla Was KONKURS !

Przyślijcie nam zdjęcie Waszej pracowni, twórczego kącika, Was w czasie pracy z artykułami plastycznymi… czekamy generalnie na wszystko, co utwierdzi nas w przekonaniu, że szczęśliwy artysta to brudny artysta :)

Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy jedno, a jego autor otrzyma super oryginalny, firmowy fartuch Talens.

A oto on, na tle naszego sklepu plastycznego.

 

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zdjęcia do niedzieli 1 czerwca. Zdjęcia wysyłajcie do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy was również na zakupy na www.swiatartysty.pl oraz do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie.

 

Pozdrawiam gorąco!