Dziś chciałam pokrótce przedstawić informację dotyczącą  dużej szansy dla młodych artystów. Sprawdź – być może to właśnie Ty masz szansę zostać jednym ze stypendystów.

Małopolska Fundacja Stypendialna Sapre Auso ogłasza konkurs o stypendium Państwa Beaty i Michała Chyczewskich. Stypendium to zostało ufundowane przez Parę Młodą z okazji zawarcia związku małżeńskiego, a środki donowane są przez rodzinę i przyjaciół Pary Młodej. Zebrane środki uruchamiane są poprzez Fundację na pomostowe stypendia dla studentów I roku uczelni artystycznych.

Nagrodami w konkursie są dwa roczne stypendia w wysokości 10 000 zł brutto każde! Ze szczegółowym regulaminem oraz warunkami można zapoznać się tutaj: http://www.asp.krakow.pl/index.php/pl/aktualnoci/wydarzenia-aktualnosci-116/34-wydarzenia/1626-konkurs-o-stypendium-pastwa-beaty-i-michaa-chyczewskich

Termin składania wniosków upływa 31 lipca 2014 roku.

Stypendium przeznaczone jest dla osób o wybitnych osiągnięciach artystycznych, których sytuacja materialna lub rodzinna nie pozwala na dalsze kształcenie w tym kierunku. Grupą docelową są absolwenci szkół pogimnazjalnych z województwa małopolskiego lub absolwenci  szkół pogimnazjalnych zamierzający podjąć studia wyższe na terenie województwa małopolskiego.

 

Pozdrawiam serdecznie w imieniu swoim i ekipy sklepu www.swiatartysty.pl