W ramach letnich porządków postanowiliśmy uporządkować także nasze serwetki i papiery do decoupage’u. Okazało się, że mamy już w ofercie kilkaset wzorów, a ofertę wciąż poszerzamy!!!

Ze względu na ogromny wybór, postanowiliśmy ułatwić ich przeglądanie zarówno klientom odwiedzającym nas w sklepie stacjonarnym jak i klientom dokonującym zakupu poprzez nasz sklep internetowy.

Zobaczcie sami, co stworzyliśmy…

W naszym sklepie stacjonarnym stworzyliśmy katalogi z tematycznie podzielonymi serwetkami. Każda z serwetek posiada swój indywidualny kod oraz nazwę. Po kodzie bez problemu zlokalizujemy wybraną serwetkę w danym momencie lub też będziemy w stanie pomóc ją Wam odnaleźć, gdy zechcecie zakupić ponownie ten sam wzór.

                       

Po tym samym kodzie mogą odnaleźć wybraną serwetkę nasi klienci Internetowi. W Świecie Artysty w zakładce Decoupage, Serwetki do decoupage możecie wyszukać serwetki po cenie lub też ze względu na nazwę producenta. Dodatkowo pojawiła się tam tabela z tematycznie podzielonymi kategoriami serwetek. Pozwoli ona na ekspresowe przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi działami.

 

I jak wrażenia, podoba  się? A może macie jakieś wzory, które chcielibyście zobaczyć w naszym asortymencie, a do tej pory nie udało się ich odnaleźć? 

Pozdrawiam serdecznie,