Lato w pełni, niezależnie czy jesteś artystą czy nie na pewno pokochasz Hinzę i znajdziesz dla niej swoje własne, praktyczne zastosowanie. 

Torba, zaprojektowana przez Curta Christoffersona, została pierwotnie wyprodukowana w 1950 roku przez Perstorp AB. To wtedy znana była jako torba Perstorp Bag. Cieszyła się wielkim uznaniem w szwedzkich domach, stosowana głównie do robienia zakupów spożywczych. Produkcja została zatrzymana gdy supermarkety rozpoczęły świadczenie usługi rozdawania jednorazowych toreb z tworzyw sztucznych. Hinza ponownie rozpoczęła produkcję toreb w 2008 roku. Wszystkie torby Hinza są produkowane w Szwecji z polietylenu podlegającemu recyklingowi.

Wszystkie torby Hinza są ustawne i mogą pomieścić 15 litrów / 15 kg.

Dzięki unikalnej konstrukcji i doskonałej funkcjonalności, torba Hinza jest oczywistym wyborem na pikniki i wycieczki, jak również na imprezy i spotkania.

Torba ta jest doskonała do przechowywania w domu - kolorowa, stylowa alternatywa do przechowywania i organizowania różnych rzeczy.

Jej praktyczna konstrukcja, wytrzymałość i łatwość czyszczenia sprawia, że jest idealna dla hobbystów i pracujących w ogrodzie.

Żyj w zgodzie z ekologią i używaj torby Hinza jako torby na zakupy zamiast jednorazowych plastikowych nośników.

Torba Hinza posiada ergonomiczną konstrukcję co oznacza, że można ją nosić blisko ciała, łagodzi napięcia w plecach i ramionach.

Serdecznie zapraszam na www.hinza.pl i życzę udanego popołudnia.