Niektóre pomysły wydają się czasami szalone. Jednym z nich jest z pewnością pomalowanie sobie twarzy - w formie rozrywki i zabawy, czy w formie artystycznej. Może to jednak dostarczyć sporo frajdy, a wrażenia z realizacji tego pomysłu mogą być nie do opisania. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby farbki do twarzy zostały odpowiednio dobrane.

Przede wszystkim chodzi o zdrowie skóry - należy zadbać o to, by jej nie podrażnić lub nie spowodować ewentualnej wysypki i innych problemów skórnych. Powinniśmy zatem wybrać taki produkt, który jest przebadany dermatologicznie. Odpowiednie użytkowanie również jest kluczem do czerpania maksymalnej zabawy oraz radości z malowania twarzy. Na rynku istnieje wiele rodzajów farb do twarzy, które mogą zamienić zwykły, szary dzień, w radosny, pełen humoru i śmiechu czas! W naszym sklepie zgrupowaliśmy te, które sami przetestowaliśmy na sobie lub naszych najbliższych i które możemy Wam jako produkty premium. Są to Snazaroo, Paint Glow, GRIM'TOUT.

Efekt końcowy jest świetny, a użytkowanie i sposób aplikacji prosty

Absolutnym hitem są obecnie farby fluorescencyjne do twarzy. Stworzone zostały specjalnie na potrzeby malowania tej części ciała i są przebadane pod kątem dermatologicznym. Spełniają także wszelkie normy antyalergiczne. Mając już ustaloną koncepcję i wzór malunku możemy przystąpić do pracy. Jak należy prawidłowo wykonać rysunek? Jak posługiwać się farbą, aby nie sprawiało to bólu i dodatkowo osiągnąć estetyczny, zamierzony efekt? Przede wszystkim należy delikatnie nakładać farbę na twarz i powielać kolejne warstwy, w przypadku, gdyby kolor był niewyraźny. To w zasadzie jedyne wyzwanie, cała procedura jest niezwykle prosta. Wysokiej jakości farby zostały stworzone w sposób przyjazny dla twarzy i nie będą powodować bólu, uczucia pieczenia czy swędzenia.

Farba fluorescencyjna do twarzy posiada zdolność świecenia w ciemności. Co za tym idzie, możemy stworzyć fenomenalne uwieńczenie kostiumu czy przebrania. Zdecydowanie farba fluorescencyjna to hit takich imprez jak Helloween czy zabawa karnawałowa.

Efekty są znakomite, farba szybko się zmywa, a radość jest nieoceniona, zwłaszcza dla dziecka. Pozytywnym aspektem farb do twarzy jest łatwość w ich nakładaniu. Nie musimy korzystać z usług profesjonalisty, który opanował do perfekcji sztukę make-upu. Możemy samodzielnie i w prosty sposób namalować na swojej lub czyjejś twarzy cokolwiek tylko zapragniemy. Wzór i kształt nie gra roli – ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Farby do twarzy są przyjazne dla naszej skóry (oczywiście - jak już wcześniej wspomnieliśmy - należy wybierać jedynie te przebadane dermatologicznie). Mogą stworzyć niepowtarzalny klimat - nie tylko na imprezie, ale również świetnie się sprawdzą w domowym zaciszu, uszczęśliwiając dziecko, które z zachwytem stworzy z ich pomocą magiczne pejzaże na twarzy, świecące w ciemności!