Zapraszamy was serdecznie do współpracy z naszą firmą.

Świat Artysty poszukuje CHĘTNYCH DO TESTOWANIA I OPINIOWANIA, dlatego w tym celu przygotowaliśmy dla was propozycję nie do odrzucenia.

Zostań TESTEREM produktów z naszej oferty !!!

Wiemy, że macie umiejętności praktyczne i chęci podzielenia się nimi, my mamy produkty, które chętnie prześlemy do was. Osoba testująca produkty, to ktoś kogo Świat Artysty poszukuje !!!.

Raz w miesiącu będziemy prezentować Wam wybrany produkt z naszego sklepu na naszym blogu i Facebooku.  Będziemy się starać aby to odbywało się każdego ostatniego dnia miesiąca.

Od tego czasu dajemy wam 5 dni na reakcję. Piszecie do nas maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i przedstawiacie swoją wizję przetestowania danego produktu. Nie chodzi nam o referaty tylko o pomysł w wykorzystaniu produktu.

Jeśli Wasz pomysł się nam spodoba - dostaniecie od nas dany produkt gratis, a w zamian przygotujecie prezentację jak go testowaliście i napiszecie opinię. W prezentacji dajemy wam dowolność- zrobicie zdjęcia, opiszcie proces twórczy.

W prezentacji zapraszamy również do zareklamowania swoich prac na forum naszego bloga oraz Facebooka.

Czyli co? Jest ktoś chętny????

Zapraszamy do współpracy.

Czekamy na Wasze maile :)

Dotychczas testowaliśmy: