Witam Was serdecznie w ten zimny wieczór. Za oknem już coraz mniej ciekawie, szaro, buro i zimno :)

Czy wyczekujecie tak jak ja pięknego i białego śniegu? Mógłby on swoim blaskiem dodać nam wszystkim sporo energii i mocy.

Przed nami okres prezentowy a w branży dekoracyjnej to wzmożony i intensywny czas pracy.

W Świecie Artysty codziennie przybywa coraz to więc nowości dekoracyjnych - mamy nadzieję, że się wam spodobają :).

Craftfun

Dzisiaj zaprosiliśmy Maję Faron, właścicielkę i projektantkę z Craftfunu - to jej produkty dołączyły do naszej ofert jako jedne z pierwszych, które mają służyć upiększaniu waszego otoczenia.

Maja, dla naszych czytelników przygotowała małą prezentację swoich produktów, zresztą sami przeczytajcie:)

cyt. "Od niedawna na półkach Świata Artysty są dostępne maski i szablony marki CRAFTfun. Ja, jako właścicielka i graficzka CRAFTfun z ogromną przyjemnością chciałabym Wam przedstawić kolekcje masek i szablonów, które zadowolą i spełnią oczekiwania niejednej osoby trudniącej się rękodziełem  a także odegrają fantastyczną rolę we wspólnej zabawie dzieci z rodzicami.

 

Maski i szablony  są wykonane z bardzo cienkiego mlecznego tworzywa  do wielokrotnego użytku.

Dzięki nim uzyskacie ciekawe efekty i faktury w użyciu z farbami, tuszami, masami strukturalnymi, sztucznym śniegiem i wieloma innymi dostępnymi  w sklepie. Nie wierzycie? Oto kilka przykładów w jaki sposób można ich używać.

 Maska Stary Mur

 

 Maska Stary Mur

 

 Szablon Śnieżynki I

 

Jak widzicie sposobów na użycie masek/szablonów jest wiele. A jaki będzie Wasz?

Jest mi niezmiernie miło, że nasze produkty pojawiły się w Świecie Artysty i cieszą się Waszym tak dużym zainteresowaniem. Nasza współpraca z pewnością zaowocuje nowymi wzorami szablonów i masek, które będą dostępne w Świecie Artysty.

Pozdrawiam gorąco

Majka Faron CRAFTfun "

Dziękujemy Majce za prezentacje i inspiracje :) - a was wszystkich zapraszamy do obejrzenia wszystkich dostępnych masek i szablonów do naszego sklepu TUTAJ oraz albumów i dekorów papierowych TUTAJ

Pozdrawiam was i życzę miłego wieczoru.