Szukasz idealnej farby akrylowej? Koniecznie musisz poznać bogatą paletę barw, jaką oferuje Maimeri Polycolor. To jedna z farb, o którą najczęściej pytają nasi klienci !

Farby akrylowe z serii Polycolor to wyjątkowe farby -  dzięki nowatorskiej technologii nadają się do równie dobrze do malarstwa sztalugowego co do malowideł ściennych.  To idealne narzędzie do pracy na takich powierzchniach jak: elementy scenograficzne, bilbordy, drewno, płótno, karton, gips, ceramika, kamień, metal, a także ściany (wewnętrzne i zewnętrzne).

 

Zalety? Proszę bardzo:

 - zawierają skoncentrowane, maksymalnie wydajne (około 100ml/3mq) pigmenty, dzięki czemu można osiągnąć efekt skrajnej nieprzeźroczystości

- są gęste i idealnie kryjące

- posiadają spoiwo wyprodukowane jest ze specjalnej emulsji akrylowej, która po wyschnięciu tworzy bardzo mocną, odporną na czynniki zewnętrzne, warstwę, która jednocześnie jest nadal elastyczna

 

Gama zawiera 54 kolory odporne na blaknięcie, w tym 7 kolorów metalicznych. Dodatkowo wszystkie kolory można ze sobą swobodnie mieszać co daje jeszcze większe możliwości kolorystyczne.

Każda farba pakowana w wygodnym słoiczku o pojemności 140ml.

 

Ktoś testował? Czekamy na opinie :)

 

Pozdrawiam serdecznie,