Farby do szkła i ceramiki to niesamowite narzędzie do samodzielnej kreacji małych dzieł sztuki. Pozwalają na zabawę światłem - można nadać przedmiotom codziennego użytku nowej, ciekawszej formy lub stworzyć witraż. Nadają się malowania na szkle, ceramice, glazurze, a także plastiku (te na bazie wody).
Jako produkt uzupełniający, posiadamy też w naszej ofercie konturówki do szkła i ceramiki, które umożliwią, w jeszcze większym stopniu, wykorzystanie farb.

                              


A czy korzystaliście już z markerów?

C.KREUL ARTISTS’ PAINT FACTORY to pierwsza i najstarsza niemiecka fabryka produkująca farby i artykuły dla plastyków - artystów, hobbystów i dzieci. W 2014 roku fabryka obchodzi swoje 176-ecie istnienia, przez te wszystkie lata firma stawia na tradycję , innowację i jakość, wszystkie farby produkowane są w Niemczech. Dzięki szerokiej linii towarów C.KREUL towarzyszy wszystkim kreatywnych osobom na ich artystycznej drodze przez fascynujący świat kolorów.


PorcelainPEN brillant z serii Hobby Line to płynna farba (na bazie wody) w formie markera(pisaka) do dekoracji szkła, ceramiki, fajansu, porcelany na nawet metalu.

Jak używać:


• Przed użyciem marker należy wstrząsnąć, a także nasączyć końcówkę markera farbą poprzez kilkukrotne wciśnięcie końcówki (przed zdobieniem należy marker "rozpisać" na kartce papieru).

• Zdobioną powierzchnię należy na wstępie oczyścić, odtłuścić i osuszyć.


• Po ozdobieniu przedmiotu, należy odczekać 4 godziny do pełnego wyschnięcia farby (mimo iż farb wydaje się sucha już po kilku minutach).


• Następnie ozdobiony przedmiot należy wypiekać w piekarniku w temperaturze 160 stopni przez 90 minut i pozostawić w go tam do ostygnięcia.


• Wypalone przedmioty można zmywać w zmywarce.


• Nie należy malować powierzchni, które będą miały bezpośredni kontakt z jedzeniem.


Markery występują w 19 różnych, kryjących kolorach.

Ktoś próbował? Jak wrażenia?

zapraszamy: http://www.swiatartysty.pl/pl/p/Markery-do-szkla-i-ceramiki-C.KREUL-rozne-kolory/4604

Pozdrawiam serdecznie,