W zeszłym tygodniu na naszych wirtualnych i sklepowych półkach pojawiły się nowe markery.

Początkowo obawialiśmy się jak chińsko brzmiąca marka ShinHanart odnajdzie się wśród  szerokiej gamy markerów i flamastrów artystycznych, ale bez obaw jakością obroni się na pewno :).

Zresztą zobaczcie sami, pierwsze wrażenie jest bardzo dobre.

Markery TOUCH to doskonałe narzędzie o szerokim spektrum zastosowań: od profesjonalnego rysunku, animacji, ilustracji czy wizualizacji architektonicznych aż po szkice aranżacji wnętrz.

Występują w dwóch wersjach ( biała obudowa - to flamaster z końcówką PĘDZELKOWĄ z jednej strony , czarna obudowa - to flamaster dwustronny z DWOMA GRUBOŚCIAMI końcówek ).

Markery są dwustronne, dają artystom oraz projektantom większe niż kiedykolwiek wcześniej możliwości w zakresie manipulacji szerokością pociągnięć. Perfekcyjna kontrola dopływu tuszu zapewnia precyzję tworzenia. Specjalnie zaprojektowana, ergonomiczna obudowa o prostokątnym kształcie gwarantuje doskonałe trzymanie w dłoni eliminując tym samym ryzyko powstawania zacieków i smug, a także sprawia iż marker położony w żądanym miejscu nie zmieni swojego położenia tocząc się po powierzchni roboczej naszego rysunku. Specjalnie zaprojektowane zatyczki ochronne tworzą z markerem jednolitą całość zapewniając jednocześnie całkowitą ochronę końcówek.
Marker TOUCH TWIN wypełniono bezwonnym tuszem na bazie alkoholu, który nie rozmywa wydruków atramentowych i dzięki temu możliwe jest dodanie żywych kolorystycznie akcentów graficznych do wydrukowanych prac.

Markery TOUCH TWIN cechują również wymienne końcówki oraz możliwość uzupełnienia tuszu.

 

Postanowiliśmy dzisiaj przeprowadzić ekspresowy test kolorystyczny szarości - sami zobaczcie jaki mamy efekt.

 

A jakie nasze pierwsze wrażenie ?

  • gładko prowadzą się po zwykłym rysunkowym bloku,
  • barwy intensywne,
  • szybko wysycha,
  • ich kształt pozwala na długie pisanie i rysowanie
  • kształt pozwala na szybką zmianę grubości końcówki 

Cóż więcej powiedzieć - ZAPRASZAMY :)