Dziś zapraszamy do obejrzenia prac naszego testera - Olgi Pośnik. My jesteśmy zachwyceni jej pracami, w których widać lekkość tworzenia i talent :)

Olga tworzy w różnych technikach, maluje akwarelami, tuszem, tworzy prace pastelami, ale też świetnie rysuje i... tatuuje :)

zapraszamy na jej Facebooka i stronę:

https://www.facebook.com/olgaposnikpl?ref=br_rs

http://posnik.pl/

Olga przetestowała też dla nas Ecoline - gotową farbę akwarelową w płynie firmy Talens, popatrzcie na efekty jej pracy z Ecoliną:

Te obrazy na pewno zafascynują przede wszystkim fanów Gwiezdnych Wojen :) Olga stworzyła całe serie obrazów z postaciami z filmu, można je nawet u niej zamówić.

Jak widać Ecoline sprawdziła się tu doskonale, sama artystka stwierdziła, że wietna sprawa z tymi akwarelami, wbrew pozorom, są zaj...e intensywne w kolorze! Oficjalnie przesiadam się na nie :D"

Dodatkowo okazuje się, że Ecolina jest bardzo wydajna i prosta w użyciu, nie trzeba jej w niczym rozrabiać, jest gotowa do malowania od razu po otwarciu słoiczka, oczywiście można rozcieńczać ją wodą tworząc delikatne przejścia tonalne.

Ecolina daje też niesamowite możliwości tworzenia własnych kolorów i odcieni barw. Kolory można mieszać na palecie lub bezpośrednio na papierze.

Mając nawet tylko podstawową gamę barw, można z powodzeniem stworzyć całą ich paletę.

Fantastycznie sprawdza się przy szybkim malowaniu, a także przy pokrywaniu dużych powierzchni.

Ecolinę można też z powodzeniem łączyć z innymi mediami i technikami malarskimi.

Sprawdzi się zarówno do wypełniania kolorem rysunków konturowych (namalowanych tuszem, pisakiem kreślarskim itp.),

i jako baza kolorystyczna pod wykończenie kredkami, węglem czy pastelami.

Dziękujemy Oldze za te piękne prace, będziemy na pewno śledzić jej dalsze poczynania artystyczne, i na pewno jeszcze u nas wystąpi z innymi swoimi pracami,

zapraszamy jeszcze raz na Olgi stronę i Facebooka, tam możecie zobaczyć wszystkie jej prace :D

Wy też piszcie do nas i chwalcie się swoimi pracami!