Odkąd pojawiły się w ofercie naszego sklepu zaskarbiły sobie na dobre nasze serca. A dlaczego tak się stało? Odpowiedź jest prosta – Sharpie to marker wszechstronny!

Flamastry i markery Sharpie

Flamastry Sharpie to zupełna nowość na polskim rynku, która jednak od lat robi furorę wśród użytkowników na całym świecie. Pisaki Sharpie znane są nie tylko z bardzo wysokiej jakości, ale także szerokiej gamy kolorystycznej i ciągłego wprowadzania nowych technologii do swojej oferty. Od niedawna możemy je kupować także w Polsce, tak więc w Świecie Artysty na stałe zagoszczą na naszych sklepowych półkach.

Sharpie to amerykańska marka flamastrów, bardzo dobrze znana nie tylko w USA, ale także w wielu krajach europejskich. Swoją popularność zawdzięcza zarówno doskonałej jakości oferowanych produktów, jak i świetnemu marketingowi, który pozwolił na wykreowanie ciekawego, młodzieńczego wizerunku. To właśnie dzięki niemu marka Sharpie w przeciągu kilkudziesięciu lat stała się klasyką na rynku flamastrów i markerów, i zyskała wielu stałych klientów.

Flamastry Sharpie to świetna propozycja dla dorosłych, ceniących sobie kreatywne urozmaicenie zarówno w pracy, jak i w nauce. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii, pisaki mogą być wykorzystywane niemal na każdej znanej nam powierzchni. Bez względu na podkład, farba rozkłada się równomiernie i nie tworzy plam. Z uwagi na wysoką pigmentację, flamastry cechują się bardzo dobrym kryciem i głębią kolorów. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane do wykonywania
obrazów na szkle czy tworzenia plakatów.

Flamastry Sharpie zdobyły ogromną popularność wśród użytkowników na całym świecie. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie wysoka jakość oferowanych artykułów, która znacznie odbiega od tych oferowanych przez konkurentów. Markery Sharpie mogą być wykorzystywane nie tylko na tradycyjnym papierze, ale także na materiałach takich jak: kamień, guma, plastik, szkło i metal. Sharpie nadają się również do ozdabiania tkanin. Namalowane przy ich użyciu wzory nie ścierają się, ani nie tworzą plam, a co więcej - mogą być również wykorzystywane do zdobienia obuwia czy T-shirtów.

Flamastry Sharpie posiadają szeroką gamę kolorystyczną. Możemy je kupować w niezwykle pięknych zestawach o różnej zawartości ilościowej i kolorystycznej.

Zerknijcie, proszę do naszej oferty i skorzystajcie z niezwykłej oferty jaką dla Was przygotowaliśmy. Cieszcie się tymi niezwykłymi markerami i twórzcie niezwykle kreatywne rzeczy!

Sprawdź flamastry i markery Sharpie