Markery polskiej firmy Karin stworzone zostały dla profesjonalnych artystów i hobbystów. Nadają się do kaligrafowania i tworzenia obrazów, projektów, kolorowanek i tworzenia Bullet Journal. Użytkowane z fantazją, rozpędzą Twoją twórczość i wyniosą ją na wyższy poziom. Co wyróżnia je wśród innych tego typu produktów? Według nas to, że są profesjonalne i mają szerokie zastosowanie.

Kolekcje markerów jakie oferuje Karin to: Brushmaker Pro, Brushmaker Pro Junior lub Decobrush metallic. Zastosowano w nich technologię “płynnego atramentu”, dzięki której kolory są intensywne i nasycone, aż do ostatniej kropli tuszu produktu. Warto podkreślić, że ich farba jest nietoksyczna. Są przy tym bardziej wydajne od standardowych markerów. Dodatkowo ich półprzezroczysty korpus umożliwia kontrolę ilości farby - możesz więc z wyprzedzeniem zaopatrzyć się w nowe narzędzia pracy, zanim aktualne się wyczerpią. Mają japońską, nylonową końcówkę, cechującą się trwałością i elastycznością.

Świetną właściwością brushmarkerów Karin jest to, że można mieszać ze sobą różne farby albo uzyskiwać przejścia tonalne, stykając ze sobą końcówki markerów. To dodatkowo ułatwia oddanie tego, co masz w głowie, a dzieci mają okazję poznania nowych kolorów. Nie dość więc, że masz duży wybór wśród barw (skin colours, sky colours, grey colours itd.), to jeszcze możesz je rozszerzać! Dobrym pomysłem jest zrobienie komuś prezentu, kupując mu wygodne w użytkowaniu eleganckie pudełko lub kasetkę z markerami, które ułożone są tak, by właśnie ułatwiać przejścia tonalne między nimi. Każdy artysta doceni taki gest! Markery Karin przydają się także przy ozdabianiu podarunku i uzupełnianiu go o życzenia.

Karin ma w swojej ofercie także metaliczne markery i my je szczególnie polecamy. Każdy kto odwiedził nasz sklep w okresie świątecznym, miał okazję zobaczyć pięknie zdobione przez Oktopi Calligraphy bombki choinkowe - właśnie tymi metalicznymi markerami!

Kryją one świetnie zarówno białe, jak i czarne powierzchnie, szczególnie pokryte różnymi farbami. Możesz ich użyć na takich powierzchniach jak papier, drewno, metal, szkło, ceramika, tworzywa sztuczne, plexi. Wyschnięty “tusz” jest wodoodporny i światłoodporny. Twórca nie musi się więcej martwić o jakość i żywotność swoich prac. Karin markery to zdecydowanie jego sprzymierzeńcy.

Trudno przejść obojętnie wobec tak solidnie skonstruowanych produktów. Możesz pożegnać się ze zwykłymi pisakami i markerami, których kolorom brakuje głębi. Brushmarkery Karin są zarówno efektywne, jak i oszczędne, tak aby przez długi czas towarzyszyć użytkownikowi w jego przygodzie ze sztuką.