Dzisiejsza moda na “Do It Yourself” (DIY) sprzyja rozwojowi kreatywności. Jest zachęceniem do podejmowania wszelkiego rodzaju samodzielnych działań, po otrzymaniu odpowiednich instrukcji lub z własnej inicjatywy. Szukając czegoś wyjątkowego, być może trafisz na flamastry Sharpie. Weźmiesz je do ręki i nagle Twoja wyobraźnia zacznie się budzić. Wpadniesz na pomysł stworzenia spersonalizowanego kubka dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Nieważne, jaka okazja przed Tobą stoi - wykorzystaj swoje wewnętrzne zasoby kreatywności, by wyrazić się za pomocą mazaków Sharpie.

Ozdobienie kubka nie jest czymś trudnym. Przede wszystkim trzeba mieć wizję i pomysł związany z tym, co umieścić na kubku. Zastanów się, czy będzie to napis, czy wzór, a może jakiś rysunek? Na pewno wszystko zależy od tego, dla kogo to dzieło ma być przeznaczone. To dyktuje całą formę, styl wykonania i emocje, jakie włożysz w to, co będziesz tworzyć.

Możesz skorzystać z gotowych wzorów i koncepcji, które możesz znaleźć gdziekolwiek - inspiracje dosłownie leżą na ulicy, w internecie, ukryte są w tłumie ludzi, na wystawach sklepowych i na obrazach. Korzystaj z tego, co daje Ci świat. Inspiracje to nie tylko gotowe formy i słowa, ale iskry, które rozpalają ogień. Wystarczy, że spojrzysz przez okno w tramwaju i w Twojej głowie zrodzi się chęć stworzenia czegoś konkretnego.

Kubek to dobre pole do popisu dla tych, którzy uwielbiają operować markerami i wszelkimi przyborami do malarstwa i rysunku. Trzeba przyznać, że sklepy oferują wiele ciekawych i fantazyjnych kubków - być może dlatego są one popularnym prezentem. To praktyczna rzecz. Niestety zdarza się, że obdarowujący wręcza komuś kubek zupełnie nie związany ze stylem i upodobaniami tej konkretnej osoby, przez co przedmiot ląduje gdzieś w kącie. Ewentualnie zostaje przekazany w prezencie kolejnej osobie. Czy o to nam chodzi? Raczej nie.

Dlatego najlepiej wykonać samodzielnie kubek? Bo to bardzo łatwe, a przy użyciu flamastrów Sharpie staje się super łatwe. To może być wspaniała zabawa!

Być może jesteś osobą, która lubi drzewa i naturę. Chwytasz mazak Sharpie i stawiasz kreskę za kreską, formując pień, gałęzie, które plączą się ze sobą. Wkładasz całe serce w ten obrazek. W rezultacie możesz cieszyć się piciem herbaty lub kawy, delektując się nie tylko jej smakiem, ale również tym małym arcydziełem, które udało Ci się stworzyć. DIY to wspaniała obietnica przyjemnych chwil i świetny sposób na poprawienie sobie humoru. Ciekawym pomysłem jest stworzenie serii kubków na różne pory roku lub na określone napoje. Zachęcamy przy tym do uruchomienia zasobów poczucia humoru. Najmniejsze przedmioty i drobne szczegóły mogą skutecznie poprawiać nam nastrój.

Sharpie to również stan umysłu. To doskonałe narzędzie za pomocą którego możesz stworzyć przepiękne dekoracje i ozdobić użytkowe produkty. Dzięki okrągłej końcówce i niezwykłej formule tuszu, markery Sharpie piszą po jasnych i ciemnych powierzchniach!

A więc do dzieła! Czekamy ma Wasze realizacje!