Informacje o firmie

Firma MS Trade stworzona została na bazie wieloletnich doświadczeń wynikających z pracy w branży plastycznej, biurowej i szkolnej.

Nasza pasja i umiłowanie rzeczy pięknych w połączeniu z wciąż rosnącym i rozwijającym się rynkiem internetowym stały się inspiracją do pracy.

Wykorzystanie teoretycznej i marketingowej wiedzy w połączeniu z praktyką pozwoliło nam dziś zaproponować Państwu sklep z artykułami przeznaczonymi do twórczości plastycznej.

Oferta sklepu przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów jak i dla początkujących artystów. Nie zapominamy również o najmłodszych klientach, służy temu stworzony dział ”dla dzieci”.

Dzięki naszym klientom od których czerpiemy inspiracje staramy się budować ofertę w ten sposób aby zaspokajać nawet najbardziej wyszukane gusta. Zaangażowanie oraz ciągła świadomość specyfiki potrzeb naszych Klientów pozwalają nam oferować produkty o unikalnej jakości i użyteczności w bardzo konkurencyjnych cenach.

Sklep swiatartysty.pl powstał dzięki zespołowi kreatywnych ludzi i dzięki Państwu ciągle się rozwija.

Zachęcamy do zakupów i współpracy z nami, przekazywania uwag i pytań, na które odpowiadamy z niezmienną pieczołowitością i bez zwłoki, mając pełną świadomość jak jest to ważne

Zespół ŚwiatArtysty