Wciąż ani pomysłu ani prezentu. No cóż Uśmiech

Bo co np. kupić w ostatniej niemalże chwili. A właśnie ja mam radę i super pomysł.

BONY PODARUNKOWE w Świecie Artysty! Uwierzcie to najmniej skomplikowany prezent.

Taki bon to idealne rozwiązanie. Dla rodziców, przyjaciół ba nawet szefa (który nawet w taki dzień jak Wigilia przemawia ludzkim głosem). To prezent który zadowoli każdego nawet tego najbardziej wybrednego.

Świat Artysty proponuje dwa rodzaje bonów o nominałach 50 złotowym i 100 złotowym.

Bony podarunkowe

To takie bony podarunkowe stworzone z myślą o każdym kliencie.

Kupując taki BON PODARUNKOWY w Świecie Artysty sam wybierasz wartość bonu którym chcesz obdarzyć bliską ci osobę. To świetne rozwiązanie bo otrzymujący taki bon sam ustala sobie co mu jest właściwie potrzebne. Farby, pędzle, podobrazia a może coś do decupage, wszystko wedle potrzeb. No i co ważniejsze bon można wykorzystać w dowolnym czasie czy w sklepie internetowym czy stacjonarnym.

Kupując BON PODARUNKOWY podarujesz bliskim niezapomniane chwile.

Boże Narodzenie jako małej dziewczynce kojarzy mi się z babcią która krząta się w kuchni, pięknym białym obrusem wykładanym odświętnie, karpiem w wannie no i prezentami. Tych nie mogłam się doczekać najbardziej. Dziś jako już duża dziewczynka mam wspomnienia ale przyjemność i zaszczyt dawania prezentów. Co roku zachodzę w głowę bo ileż skarpet można dawać, książka jest oczywista ale już nie zaskakuje. I wtedy... w Świecie Artysty odkryłam świetne rozwiązanie.

ZESTAWY PREZENTOWE. Dla mnie jak zbawienie Uśmiech Ale myślę, że prezenty to dla większości duże wyzwanie zwłaszcza jeśli chodzi te gwiazdkowe.

Zestaw prezentowy to świetny i praktyczny pomysł.

Zestawy prezentowe

Ja wybrałam zestaw farb akrylowych z pędzlami w praktycznej bambusowej skrzynce. Czuje, że w tym roku będzie to strzał w dziesiątkę.

Zestawy prezentowe które proponuje Świat Artysty są różne cenowo.

Zaczynają się od indywidualnych zestawów prezentowych do farb akrylowych, zestawów farb i pasteli wraz z akcesoriami po zestawy farb i pasteli olejnych z akcesoriami które zadowolą tych najbardziej wymagających.

Ja swój Zestaw prezentowy już mam teraz twoja kolej sprawić radość swoim bliskim.

Wesołych Świąt!